Pasica

KDO JE Z NAMI

Prisotni 66 gostov .

ANKETA

DIMENZIJA KOLES NA MOJIH ROLERJIH?
 
Pasica

REKORDI HITROSTNO ROLANJE

VRSTE ROLANJA - DRUGE KATEGORIJE
AddThis Social Bookmark Button

 

STEZA
MOŠKI
Disciplina                 Čas              Ime Tekmovalca                   Datum                       Kraj
300 m                     25.228          MAVSAR Nejc (1991)             20.05.2011                 Wörgl (AVT)
500 m                     44.130          LETICA Emanuel (1977)         23.08.2002                 Oostende (BEL)
1000 m                   1:24.696       KOPRIVEC Gašper (1988)      24.07.2007                  Estarreja (POR)
1500 m                   2:18.287       KOPRIVEC Gašper (1988)      14.05.2006                  Gera (NEM)
3000 m                   5:10.49         MARKIČ Urban (1984)           17.07.1999                  Gera (NEM)
5000 m                   7:52.225       MAVSAR Nejc (1991)             05.06.2011                  Gera (NEM)
15000 m                 18:36.828      KOPRIVEC Gašper (1988)     14.05.2006                   Gera (NEM)


ŽENSKE
Disciplina                 Čas                Ime Tekmovalca                   Datum                       Kraj
300 m                     28.115             KUPLEN A. Tina (1989)          23.07.2007                Estarreja (POR)
500 m                     47.590             KUPLEN A. Tina (1989)          10.07.2003                Genemuiden(N)
1000 m                   1:34.72            VIDIC Jasna (1986)              24.08.2002                Oostende (BEL)
1500 m                   2:43.08            KOREN Tanja (1984)             17.07.1999                Gera (NEM)
3000 m                   5:28.367          GRADIŠAR Nastja (1990)      04.06.2006                 Wörgl (AVT)
5000 m                   8:40.309          GRADIŠAR Nastja (1990)      20.05.2007                 Gera (NEM)
10000 m               18:36.828           GRADIŠAR Nastja (1990)      19.05.2007                 Gera (NEM)


CESTA
MOŠKI
Disciplina                  Čas                 Ime Tekmovalca                   Datum                       Kraj
100 m                      10.110             REHBERGER Miha (1979)       06.09.2000                 Padova (ITA)
200 m                      17.6??              MAVSAR Nejc (1991)              2.08.2010                 San Benedetto (ITA)
300 m                      24.822             MAVSAR Nejc (1991)             12.05.2012                 Kranj (SLO)
500 m                      40.290             MARKIČ Urban (1984)           31.07.2003                 Padova (ITA)
1000 m                   1:18.78             LETICA Jernej (1985)            26.08.2004                 Padova (ITA)
1500 m                   2:11.58             LETICA Jernej (1985)            06.07.2002                 Sulmona (ITA)
5000 m                   7:35.02             LETICA Jernej (1985)            01.09.2005                 Padova (ITA)
10000 m                15:08.26             LETICA Jernej (1985)           05.07.2003                  Sulmona (ITA)
5000 m štafeta        7:22.69              LETICA Jernej (1985)           05.07.2003                  Sulmona (ITA)
                                                      LETICA Emanuel (1977)
                                                      KMARKIČ Urban (1984)

10000 m štafeta    14:41.55              LETICA Jernej (1985)            21.09.2001                  Padova (ITA)
                                                      LETICA Emanuel (1977)
                                                      MARKIČ Urban (1984)
  
21 km                       36:49               KOPRIVEC Gašper (1988)      02.07.2006                Schattendorf (AVT)
42 km                       59:12               MAVSAR Nejc (1991)            1.4.2009                     Bologna (ITA)


ŽENSKE
Disciplina                   Čas                Ime Tekmovalca                   Datum                        Kraj
200 m                       20.062            KUPLEN A. Tina (1989)           28.07.2006                 Casanno d´Adda (ITA)
300 m                       28.950            KUPLEN A. Tina (1989)           30.04.2005                 Eibiswald (AVT)
500 m                       46.420            KUPLEN A. Tina (1989)           29.07.2006                 Casanno d´Adda (ITA)
1000 m                    1:34.39            GRADIŠAR Nastja (1990)        27.05.2006                 Ljubljana (SLO)
1500 m                    2:32.24            OBLAK Tjaša (1981)               09.09.1999                 Padova (ITA)
3000 m                    4:50.53            GRADIŠAR Nastja (1990)        31.08.2006                 Padova (ITA)
5000 m                    8:32.47            ŠMID Tina (1984)                   21.09.2001                 Padova (ITA)
10000 m                 18:12.06            ŠMID Tina (1984)                   21.09.2001                 Padova (ITA)
15000 m                 26:45.00            GRADIŠAR Nastja (1990)        11.07.2007                 Heerde (NIZ)
42 km                    1h 14:08             GRADIŠAR Nastja (1990)        23.09.2006                 Berlin (NEM)


MLADINSKI DRŽAVNI REKORDI
STEZA
MLADINCI
Disciplina                   Čas                  Ime Tekmovalca                   Datum                        Kraj
300 m                       26.920              LETICA Jernej (1985)            22.08.2002                  Oostende (BEL)
500 m                       44.310              LETICA Jernej (1985)            23.08.2002                  Oostende (BEL)
1000 m                     1:30.16             LETICA Jernej (1985)            24.08.2002                  Oostende (BEL)
1500 m                     2:44.68             BOJANIČ Sašo (1981)           14.09.1998                  Piombino (ITA)
3000 m     5:10.49    MARKIČ Urban (1984)    17.07.1999    Gera (NEM)
MLADINKE
Disciplina    Čas    Ime Tekmovalca    Datum    Kraj
300 m     29.805    ŠMID Tina (1984)    27.07.2001    Paco de F. (POR)
500 m     47.590    KUPLEN A. Tina (1989)    10.07.2003    Genemuiden(N)
1000 m     1:34.72    VIDIC Jasna (1986)    24.08.2002    Oostende (BEL)
1500 m     2:43.08    KOREN Tanja (1984)    17.07.1999     Gera (NEM)
3000 m     5:28.367    GRADIŠAR Nastja (1990)    04.06.2006    Wörgl (AVT)
5000 m     8:40.309    GRADIŠAR Nastja (1990)    20.05.2007    Gera (NEM)
10000 m     17:53.566    GRADIŠAR Nastja (1990)    19.05.2007    Gera (NEM)


CESTA
MLADINCI
Disciplina    Čas    Ime Tekmovalca    Datum    Kraj
200 m     18.739    KOPRIVEC Gašper (1988)    27.07.2004    Pamplona (ŠPA)
300 m     26.960    KOPRIVEC Gašper (1988)    30.04.2005    Eibiswald (AVT)
500 m     42.344    KOPRIVEC Gašper (1988)    28.07.2004    Pamplona (ŠPA)
1000 m     1:24.52    LETICA Jernej (1985)    05.09.2002    Padova (ITA)
1500 m     2:11.58    LETICA Jernej (1985)    06.07.2002     Sulmona (ITA)
5000 m     7:39.41    LETICA Jernej (1985)    21.07.2002     Grenade (FRA)
42 km    1h 11:39.35    KOPRIVEC Gašper (1988)    28.07.2005     Cardano al Campo (ITA)
MLADINKE
Disciplina    Čas    Ime Tekmovalca    Datum    Kraj
300 m     29.510    KUPLEN A. Tina (1989)    12.06.2004     Ljubljana (SLO)
500 m     47.880    VIDIC Jasna (1986)    05.07.2002    Sulmona (ITA)
1000 m     1:43.588    KUPLEN A. Tina (1989)    28.07.2004    Pamplona (ŠPA)
1500 m     2:35.86    KOREN Tanja (1984)    18.09.1998     Piombino (ITA)
3000 m     4:50.53    GRADIŠAR Nastja (1990)    31.08.2006    Padova (ITA)
5000 m     8:32.47    ŠMID Tina (1984)    21.09.2001    Padova (ITA)
10000 m     18:12.06    ŠMID Tina (1984)    21.09.2001    Padova (ITA)
15000 m     26:45.00    GRADIŠAR Nastja (1990)    11.07.2007    Heerde (NIZ)
42 km     1h 14:08    GRADIŠAR Nastja (1990)    23.09.2006    Berlin (NEM)


KADETSKI DRŽAVNI REKORDI
STEZA
KADETI
Disciplina    Čas    Ime Tekmovalca    Datum    Kraj
300 m     28.890    KOPRIVEC Gašper (1988)    09.07.2003    Genemuiden (NIZ)
500 m     44.790    KOPRIVEC Gašper (1988)    10.07.2003    Genemuiden (NIZ)
3000 m     4:55.445    MIHELIČ Luka (1992)    20.05.2007    Gera (NEM)
5000 m     8:28.679    MIHELIČ Luka (1992)    19.05.2007    Gera (NEM)
KADETINJE
Disciplina    Čas    Ime Tekmovalca    Datum    Kraj
300 m     30.200    KUPLEN A. Tina (1989)    09.07.2003    Genemuiden (NIZ)
500 m     47.590    KUPLEN A. Tina (1989)    10.07.2003    Genemuiden(N)
1500 m     2:43.087    KOREN Tanja (1984)    17.07.1999     Gera (NEM)
3000 m     5:40.39    ŠMID Tina (1984)    18.07.1999    Gera (NEM)
CESTA
KADETI
Disciplina    Čas    Ime Tekmovalca    Datum    Kraj
200 m     19.240    MAVSAR Nejc (1991)    16.07.2006    Martinsicuro (ITA)
300 m     28.340    MAVSAR Nejc (1991)    27.05.2006    Ljubljana (SLO)
500 m     46.190    PLAHUTA Timotej (1985)    21.07.2002     Grenade (FRA)
1000 m     1:3x.xx    MAVSAR Nejc (1991)    18.07.2006    Martinsicuro (ITA)
1500 m     2:27.74    STIPANIČ Jernej (1983)    18.09.1998     Piombino (ITA)
3000 m     5:31.60    MARKIČ Urban (1984)    22.05.1999     Portorož (SLO)
5000 m     8:17.44    PLAHUTA Timotej (1985)    20.07.2002     Grenade (FRA)
10000 m    16:28.90    PLAHUTA Timotej (1985)    20.07.2002     Grenade (FRA)
KADETINJE
Disciplina    Čas    Ime Tekmovalca    Datum    Kraj
200 m     22.210    ODLAZEK Ana (1992)    16.07.2006     Martinsicuro (ITA)
300 m     31.340    VIDIC Jasna (1986)    13.07.1999     Ljubljana (SLO)
500 m     50.330    GRADIŠAR Nastja (1990)    04.06.2005    Ljubljana (SLO)
1500 m     2:35.86    KOREN Tanja (1984)    18.09.1998     Piombino (ITA)
3000 m     5:54.52    VIDIC Jasna (1986)    15.07.2000    Jaszbereny (HUN)
5000 m štafeta    9:10.63    GRADIŠAR Klara
DONKO Tadeja
NOVAK Natalija
    18.07.2006    Martinsicuro (ITA)

 

Če želite napisati komentar se prijavite ali registrirajte.

Počakaj sekundo...
top